Danışmanlık

Kuzeybatı, konut projelerinin yanı sıra alışveriş merkezleri, ofisler, sanayi tesisleri, lojistik tesisleri, oteller ve tüm mülk çeşitleri için fizibilite, en yüksek ve en verimli kullanım çalışmaları, pazar araştırmaları ve ekspertiz hizmetleri sunmaktadır.

Uzmanlığımız ve tecrübemiz müşterilerimizin özel ihtiyaçlarının ortaya çıkarılması ve işletmelerin ve mülklerin ihtiyaçlarına odaklı çözümlerin üretilmesini temin etmektedir. Raporlarımız, analizlerimiz ve tahminlerimiz karar alma süreçleri için vazgeçilmez olurken, gayrimenkul stratejilerine değer ekler.
 
Özellikle, hizmet verdiğimiz proje geliştiriciler, karar alma süreçlerinde danışmanlık hizmetlerimizden faydalanmaktadırlar. Danışmanlık departmanımız, perakendeden lojistiğe, ikinci konut projelerinden otellere kadar her çeşit gayrimenkulün her alanında raporlama hizmet sunmaktadır. Raporlarımız, uluslararası pazarlarda bulabileceğiniz en yüksek düzeydeki kaliteyi temsil etmektedir.
 
Danışmanlık hizmetlerimiz, bunlarla kısıtlı olmamakla birlikte, aşağıdaki konuları kapsar;
 
Kuzeybatı Gayrimenkul’ün Danışmanlık Departmanı’nın web hizmetleri www.degerliyorum.com sitesinde devam etmektedir. Siteye ulaşmak için aşağıdaki linke tıklayınız.

Aracılık

Kuzeybatı’nın aracılık departmanı önde gelen uluslararası ve ülkemizin birçoğu ilk 500’de yer alan yerel müşterilerine, onların büyüme, yer değiştirme ve kuruluş stratejileri doğrultusunda yol gösteriyor.

Son on yıllık sürede, Kuzeybatı’in aracılık departmanı 150.000 m2 den fazla ofisi kiraya vermeyi/satmayı başarırken, aynı süre içinde sanayi takımı ise, sanayi ve lojistik işlemde 300.000 m2’lik işlem rakamını yakaladı.

Müşterilerimiz, bizi tercih nedenlerinin, yeteneklerimiz ve müşteri odaklı hizmet anlayışımız olduğunu ifade etmektedirler.

Kuzeybatı aracılık departmanı kurumsal müşterilerinin beklentilerini optimize edebilmek için geniş yelpazeli bir hizmet portföyü sunmaktadır.

Aracılık hizmetlerimiz, bunlarla kısıtlı olmamakla birlikte, aşağıdaki konuları kapsar;


Kuzeybatı Gayrimenkul’ün Aracılık Departmanı’nın web hizmetleri www.ofisbul.com, www.depobul.com, www.dukkantara.com ve www.arsabul.net sitelerinde devam etmektedir.

Yatırım

Kuzeybatı yatırım departmanı mevcut kira getirili mülklerin satışı konusunda yatırımcıları temsil etmek için gerekli tüm donanıma sahiptir. Yatırım takımı, aynı zamanda gelişmiş pazarlama ve satış donanımlarıyla, mal sahiplerine yüksek katma değer yaratma imkânları sunuyor.

Yatırım departmanımız aynı zamanda proje geliştiricinin ihtiyaçlarıyla yatırımcının bakış açısını eşleştirme konusunda da Türkiye’de öncü görevini yürütmektedir.
 
Tüm büyük gayrimenkul danışmanlığı firmalarından beklendiği gibi, hizmet anlayışımız uluslararası yatırımcı ağı içindeki tüm birimler ile yakın işbirliği içerisinde bulunmayı gerektiriyor. Yatırım hedefleri, özellikle gittikçe artan bir şekilde Türkiye ve komşu ülkelerine yönelen müşterilerimize, Londra merkezimiz ile mükemmel iş birlikteliği ile çalışmamızın ürünü olarak, Avrupa ölçeğinde ama Türkiye gerçeğinde hizmet sunuyoruz.
 
Yatırım hizmetlerimiz, bunlarla kısıtlı olmamakla birlikte, aşağıdaki konuları kapsar;
 
  • Pazar araştırması ve tahminleri
  • Yatırım imkanlarını belirlenmesi
  • Risk analizi
  • En iyi yatırımcı ve mülk/proje eşleştirmesi
  • Stratejik danışmanlık
  • Görüşmelerde ilgili tarafı temsil etmek
  • Due Dilligence (detaylı inceleme)*
  • Alışveriş Merkezi Satış Danışmanlığı

*Üçüncü taraflarla iş birliği içinde ele alınmaktadır.

Yönetim Hizmetleri

Mülk yönetimi departmanımız tarafından sunulan bu hizmet, sıradan bir ‘bina yönetimi’nden farklı bir anlayışla ele alınır.

Müşterilerimizin mülklerinin stratejik ve finansal yönetimlerine yardımcı olmak için onlara kiracı ilişkileri, bütçeleme, teknik işletme, veritabanı yönetimi, kontrat yönetimi ve kalite kontrol hizmetleri sağlamaktayız.
 
Departmanımız, gelişmiş yazılım sistemlerinin de yardımıyla, müşterilerimizin ve kiracılarımızın isteklerine rekor sürelerde çözüm üretmektedir.
 
Mülk yönetimi hizmetlerimiz, bunlarla kısıtlı olmamakla birlikte, aşağıdaki konuları kapsar;
 

Yönetim Hizmeti referanslarımız için tıklayınız.

Kuzeybatı Gayrimenkul’ün Mülk Yönetimi Departmanı’nın web hizmetleri www.mulkyonet.com sitesinde devam etmektedir. Siteye ulaşmak için tıklayınız.

Teknoloji Hizmetleri

2006 yılından bu yana faaliyet gösteren KUZEYBATI.NET, e-marketing dünyasında ayrı ayrı sunulan tüm hizmetleri bir paket halinde müşterilerine sunuyor.
 
Tüm marketing çalışmalarında kendi alt yapısını ve ekibini kullanan Kuzeybati.Net’ in geliştirdiği çözümler gayrimenkul sektöründeki müşterilerine yeni ufuklar açıyor.

Yazılım geliştirme çalışmaları neticesinde PLAZAMEN, AVMAGENT, PORTALFOY ve SSMKONUT olmak üzere gayrimenkul sektörüne dört ayrı mülk yönetim yazılımı kazandıran ekibimizin çalışmaları, uzun zaman alan mülk yönetim süreçlerini kısaltmak, kontrol edilebilir ve raporlanabilir mülk yönetim sistemleri ortaya çıkartmak, bu sistemler ile yönetilen mülklerin değerlerini arttırmak ve kullanıcıların memnuniyetini en yukarılara taşımaktır.

Her gün çok sayıda yeni firmanın kurulduğu ve rekabetin gittikçe arttığı ticaret ortamında müşterilerimize verdiğimiz hizmetin en önemli avantajı kayıt altına alınan, doğru işletilen ve sonuç olarak raporlanabilen bilgi ile kurulan sistemlerimizin müşterilerimizi rakiplerinden her zaman bir adım öne taşıyacağıdır.
 
 Gayrimenkul Projelerinize "İnteraktif Web Çözümleri"